Al. Jana Pawła II 19A
22-200 Włodawa

82 572 44 44
solmed.solarz@wp.pl

NZOZ Solmed

„SOLMED” to centrum medyczne we Włodawie posiadające nowoczesne zaplecze diagnostyczne. Oferujemy ambulatoryjne leczenie i diagnostykę z zakresu: alergologii, chirurgii naczyniowej, diabetologii, dietetyki, endokrynologii, ginekologii, chorób wewnętrznych, kardiologii, neurochirurgii, neurologii, okulistyki, ortopedii, pediatrii oraz urologii.

Realizujemy świadczenia zdrowotne w zakresie rehabilitacji leczniczej w ramach umowy z NFZ (poradnia rehabilitacyjna, dział fizjoterapii, ośrodek rehabilitacji dziennej).

Firma powstała w 2013r. Systematycznie wdrażamy nowoczesne metody diagnostyczne i terapeutyczne. Charakteryzuje nas troska o Pacjentów, kierujemy się Państwa dobrem i zadowoleniem, oferujemy indywidualne podejście i pełen profesjonalizm. Nasz personel stale podnosi swoje kwalifikacje, by zapewnić Państwu świadczenia medyczne na najwyższym poziomie.

Jesteśmy głęboko przekonani, że NZOZ Centrum Medyczne „SOLMED” dzisiaj jak i w przyszłości rozwijając się, spełni wymagania odnośnie, jakości usług oraz indywidualnej, pełnej szacunku i życzliwości postawy wobec Państwa problemów zdrowotnych.

 

Serdecznie Zapraszamy